БрюссельКиївБрюссель
Стоимость от 11 042 грн
Бронювати Київ


Рейс: SN4015
выполняет МАУ
Бельгія
14:00
Брюссель, Бельгія
Брюссель Інтернешнл (BRU)
Україна
17:55
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Рейс: OS7172
выполняет МАУ
Україна
09:25
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Австрія
10:30
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Рейс: OS8173
выполняет Brussels Airlines
Австрія
18:00
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Бельгія
19:50
Брюссель, Бельгія
Брюссель Інтернешнл (BRU)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити квитки Brussels Airlines Брюссель - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Брюссель (Бельгія, аеропорт Брюссель Інтернешнл) від авіакомпанії Brussels Airlines в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 11 042 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Brussels Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Брюссель - Київ від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Україна. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Брюссель - Київ від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Київ - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Київ недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Київ (IEV) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Брюссель в Київ від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Брюссель - Київ, оператором якого є компанія Brussels Airlines, можна забронювати за вартістю 11 042 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Брюссель Інтернешнл (Бельгія) і прибуває до аеропорту Бориспіль (Україна).

Other carriers to Київ: