БрюссельКиїв
Стоимость от 5 851 грн
Бронювати Київ


Рейс: B20818
выполняет Belavia
Бельгія
11:50
Брюссель, Бельгія
Брюссель С. Шарлеруа (CRL)
Білорусь
15:30
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Багаж - 1 шт
Embraer 175

Рейс: B20829
выполняет Belavia
Білорусь
17:20
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Україна
18:20
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки Belavia Брюссель - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Брюссель (Бельгія, аеропорт Брюссель С. Шарлеруа) від авіакомпанії Belavia в місто Київ (Україна, аеропорт Жуляни) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 851 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Belavia разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Брюссель - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Брюссель - Київ та зворотній у Брюссель.
  • ✔ час вильоту з Брюссель і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Жуляни можуть бути рейси Belavia в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Belavia.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Belavia по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Київ: