КиївЦюріх
Стоимость от 17 020 грн
Бронювати Цюріх


Рейс: PS0471
выполняет МАУ
Україна
10:30
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Швейцарія
12:20
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 2 шт
Embraer 190

Як знайти і купити дешеві квитки МАУ Київ - Цюріх?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії МАУ в місто Цюріх (Швейцарія, аеропорт Цюріх) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 17 020 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Швейцарія?

Дешевий авіаквиток Київ - Цюріх - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Цюріх, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Цюріх та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Цюріх. Окрім прибуття в Цюріх можуть бути рейси МАУ в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Цюріх можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Цюріх може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад МАУ.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Цюріх можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії МАУ по напряму в Цюріх можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Цюріх: