КиївЦюріх
Стоимость от 5 351 грн
Бронювати Цюріх


Рейс: JP935
выполняет ADRIA AIRWAYS
Україна
05:00
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Словенія
06:10
Любляна, Словенія
Любляна (LJU)
Багаж - 0 шт
Canadair 900

Рейс: JP364
выполняет ADRIA AIRWAYS
Словенія
07:30
Любляна, Словенія
Любляна (LJU)
Швейцарія
08:40
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 0 шт
Canadair 900

Як знайти і купити дешеві квитки ADRIA AIRWAYS Київ - Цюріх?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії ADRIA AIRWAYS в місто Цюріх (Швейцарія, аеропорт Цюріх) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 351 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії ADRIA AIRWAYS разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Швейцарія?

Дешевий авіаквиток Київ - Цюріх - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Цюріх, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Цюріх та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Цюріх. Окрім прибуття в Цюріх можуть бути рейси ADRIA AIRWAYS в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Цюріх можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Цюріх може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад ADRIA AIRWAYS.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Цюріх можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії ADRIA AIRWAYS по напряму в Цюріх можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Цюріх: