КишинівВашингтон
Стоимость от 32 161 грн
Бронювати Вашингтон


Рейс: OS0654
выполняет Austrian
Молдова
18:45
Кишинів, Молдова
Кишинів (RMO)
Австрія
19:25
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Рейс: OS0093
выполняет Austrian
Австрія
10:50
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Сполучені Штати
14:35
Вашингтон, Сполучені Штати
Уошінгтон Даллс (IAD)
Багаж - 1 шт
Boeing 767

Як знайти і купити дешеві квитки Austrian Кишинів - Вашингтон?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Кишинів (Молдова, аеропорт Кишинів) від авіакомпанії Austrian в місто Вашингтон (Сполучені Штати, аеропорт Уошінгтон Даллс) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 32 161 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Austrian разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Сполучені Штати?

Дешевий авіаквиток Кишинів - Вашингтон - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Вашингтон, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Кишинів - Вашингтон та зворотній у Кишинів.
  • ✔ час вильоту з Кишинів і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Вашингтон. Окрім прибуття в Уошінгтон Даллс можуть бути рейси Austrian в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Вашингтон можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Вашингтон може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Austrian.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Вашингтон можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Austrian по напряму в Вашингтон можна знайти по цьому посиланню