КошіцеБангкок
Стоимость от 45 294 грн
Бронювати Бангкок


Рейс: OS0742
выполняет malmoaviation
Словаччина
14:35
Кошіце, Словаччина
Кошіце (KSC)
Австрія
15:55
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Багаж - 1 шт
ATR 72

Рейс: OS0025
выполняет Austrian
Австрія
23:35
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Таїланд
14:50
Бангкок, Таїланд
Суварнабгумі (BKK)
Багаж - 1 шт
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Austrian Кошіце - Бангкок?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Кошіце (Словаччина, аеропорт Кошіце) від авіакомпанії Austrian в місто Бангкок (Таїланд, аеропорт Суварнабгумі) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 45 294 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Austrian разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Таїланд?

Дешевий авіаквиток Кошіце - Бангкок - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Бангкок, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Кошіце - Бангкок та зворотній у Кошіце.
  • ✔ час вильоту з Кошіце і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Бангкок. Окрім прибуття в Суварнабгумі можуть бути рейси Austrian в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Бангкок можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Бангкок може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Austrian.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Бангкок можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Austrian по напряму в Бангкок можна знайти по цьому посиланню