КишинІвЛарнака
Стоимость от 14 185 грн
Бронювати Ларнака


Рейс: OS0656
выполняет Austrian
Молдова
15:55
КишинІв, Молдова
КишинІв (KIV)
Австрія
16:40
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Багаж - 1 шт
Embraer 195

Рейс: OS0839
выполняет Austrian
Австрія
08:00
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Кіпр
12:00
Ларнака, Кіпр
Ларнака (LCA)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Austrian КишинІв - Ларнака?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста КишинІв (Молдова, аеропорт КишинІв) від авіакомпанії Austrian в місто Ларнака (Кіпр, аеропорт Ларнака) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 14 185 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Austrian разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Кіпр?

Дешевий авіаквиток КишинІв - Ларнака - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Ларнака, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки КишинІв - Ларнака та зворотній у КишинІв.
  • ✔ час вильоту з КишинІв і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Ларнака. Окрім прибуття в Ларнака можуть бути рейси Austrian в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Ларнака можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Ларнака може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Austrian.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Ларнака можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Austrian по напряму в Ларнака можна знайти по цьому посиланню