БангкокКишинів
Стоимость от 28 509 грн
Бронювати Кишинів


Рейс: OS0026
выполняет Austrian
Таїланд
23:40
Бангкок, Таїланд
Суварнабгумі (BKK)
Австрія
05:35
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Багаж - 1 шт
Boeing 777

Рейс: OS0653
выполняет Austrian
Австрія
15:25
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Молдова
18:00
Кишинів, Молдова
Кишинів (RMO)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Austrian Бангкок - Кишинів?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Бангкок (Таїланд, аеропорт Суварнабгумі) від авіакомпанії Austrian в місто Кишинів (Молдова, аеропорт Кишинів) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 28 509 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Austrian разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Молдова?

Дешевий авіаквиток Бангкок - Кишинів - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Кишинів, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Бангкок - Кишинів та зворотній у Бангкок.
  • ✔ час вильоту з Бангкок і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Кишинів. Окрім прибуття в Кишинів можуть бути рейси Austrian в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Кишинів можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Кишинів може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Austrian.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Кишинів можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Austrian по напряму в Кишинів можна знайти по цьому посиланню