ВаршаваШарлотта
Стоимость от 38 789 грн
Бронювати Шарлотта


Рейс: LH1617
выполняет Lufthansa
Польща
06:00
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Німеччина
07:30
Мюнхен, Німеччина
Мюнхен (MUC)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Рейс: LH0428
выполняет Lufthansa
Німеччина
12:45
Мюнхен, Німеччина
Мюнхен (MUC)
Сполучені Штати
16:25
Шарлотта, Сполучені Штати
Даглас (CLT)
Багаж - 1 шт
Airbus A350

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Варшава - Шарлотта?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Варшава (Польща, аеропорт Шопена) від авіакомпанії Lufthansa в місто Шарлотта (Сполучені Штати, аеропорт Даглас) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 38 789 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Сполучені Штати?

Дешевий авіаквиток Варшава - Шарлотта - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Шарлотта, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Варшава - Шарлотта та зворотній у Варшава.
  • ✔ час вильоту з Варшава і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Шарлотта. Окрім прибуття в Даглас можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Шарлотта можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Шарлотта може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Шарлотта можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Шарлотта можна знайти по цьому посиланню