ПодгоріцаМюнхен
Стоимость от 8 195 грн
Бронювати Мюнхен


Рейс: LH6355
выполняет Austrian
Чорногорія
07:30
Подгоріца, Чорногорія
Подгоріца (TGD)
Австрія
08:55
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Багаж - 0 шт
Embraer 195

Рейс: LH6389
выполняет Austrian
Австрія
13:55
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Німеччина
14:55
Мюнхен, Німеччина
Мюнхен (MUC)
Багаж - 0 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Подгоріца - Мюнхен?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Подгоріца (Чорногорія, аеропорт Подгоріца) від авіакомпанії Lufthansa в місто Мюнхен (Німеччина, аеропорт Мюнхен) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 195 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Німеччина?

Дешевий авіаквиток Подгоріца - Мюнхен - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Мюнхен, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Подгоріца - Мюнхен та зворотній у Подгоріца.
  • ✔ час вильоту з Подгоріца і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Мюнхен. Окрім прибуття в Мюнхен можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Мюнхен можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Мюнхен може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Мюнхен можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Мюнхен можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Мюнхен: