Пунта-КанаВаршава
Стоимость от 79 176 грн
Бронювати Варшава


Рейс: LH4349
выполняет
Домініканська республіка
19:55
Пунта-Кана, Домініканська республіка
Пунта-Кана (PUJ)
Німеччина
10:15
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Рейс: LH1348
выполняет Lufthansa
Німеччина
12:25
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Польща
14:00
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Багаж - 1 шт
Airbus A321

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Пунта-Кана - Варшава?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Пунта-Кана (Домініканська республіка, аеропорт Пунта-Кана) від авіакомпанії Lufthansa в місто Варшава (Польща, аеропорт Шопена) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 79 176 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Польща?

Дешевий авіаквиток Пунта-Кана - Варшава - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Варшава, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Пунта-Кана - Варшава та зворотній у Пунта-Кана.
  • ✔ час вильоту з Пунта-Кана і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Варшава. Окрім прибуття в Шопена можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Варшава можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Варшава може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Варшава можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Варшава можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Варшава: