Пунта-КанаМадрід
Стоимость от 66 841 грн
Бронювати Мадрід


Рейс: LH4349
выполняет
Домініканська республіка
19:35
Пунта-Кана, Домініканська республіка
Пунта-Кана (PUJ)
Німеччина
09:55
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Рейс: LH1114
выполняет Lufthansa
Німеччина
13:20
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Іспанія
15:55
Мадрід, Іспанія
Барахас (MAD)
Багаж - 1 шт
Airbus A321NEO

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Пунта-Кана - Мадрід?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Пунта-Кана (Домініканська республіка, аеропорт Пунта-Кана) від авіакомпанії Lufthansa в місто Мадрід (Іспанія, аеропорт Барахас) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 66 841 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Іспанія?

Дешевий авіаквиток Пунта-Кана - Мадрід - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Мадрід, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Пунта-Кана - Мадрід та зворотній у Пунта-Кана.
  • ✔ час вильоту з Пунта-Кана і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Мадрід. Окрім прибуття в Барахас можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Мадрід можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Мадрід може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Мадрід можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Мадрід можна знайти по цьому посиланню