НантиГданськ
Стоимость от 30 092 грн
Бронювати Гданськ


Рейс: LH1055
выполняет Lufthansa
Франція
12:20
Нанти, Франція
Атлантік (NTE)
Німеччина
13:55
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 1 шт
Embraer 190

Рейс: LH1378
выполняет Lufthansa
Німеччина
20:30
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Польща
22:00
Гданськ, Польща
Гданьск Валенса (GDN)
Багаж - 1 шт
Embraer 190

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Нанти - Гданськ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Нанти (Франція, аеропорт Атлантік) від авіакомпанії Lufthansa в місто Гданськ (Польща, аеропорт Гданьск Валенса) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 30 092 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Польща?

Дешевий авіаквиток Нанти - Гданськ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Гданськ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Нанти - Гданськ та зворотній у Нанти.
  • ✔ час вильоту з Нанти і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Гданськ. Окрім прибуття в Гданьск Валенса можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Гданськ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Гданськ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Гданськ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Гданськ можна знайти по цьому посиланню