МіланВідень
Стоимость от 23 548 грн
Бронювати Відень


Рейс: LH0281
выполняет Lufthansa
Італія
15:20
Мілан, Італія
Лінате (LIN)
Німеччина
16:35
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Рейс: LH6346
выполняет Austrian
Німеччина
17:50
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Австрія
19:15
Відень, Австрія
Відень Швехат (VIE)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Мілан - Відень?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Мілан (Італія, аеропорт Лінате) від авіакомпанії Lufthansa в місто Відень (Австрія, аеропорт Відень Швехат) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 23 548 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Австрія?

Дешевий авіаквиток Мілан - Відень - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Відень, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Мілан - Відень та зворотній у Мілан.
  • ✔ час вильоту з Мілан і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Відень. Окрім прибуття в Відень Швехат можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Відень можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Відень може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Відень можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Відень можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Відень: