ЛьвівПариж
Стоимость от 7 941 грн
Бронювати Париж


Рейс: LH1537
выполняет Lufthansa
Україна
04:05
Львів, Україна
Снілов (LWO)
Німеччина
05:10
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Рейс: LH1028
выполняет Lufthansa
Німеччина
08:20
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Франція
09:35
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Львів - Париж?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Львів (Україна, аеропорт Снілов) від авіакомпанії Lufthansa в місто Париж (Франція, аеропорт Шарль де голль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 7 941 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Франція?

Дешевий авіаквиток Львів - Париж - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Париж, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Львів - Париж та зворотній у Львів.
  • ✔ час вильоту з Львів і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Париж. Окрім прибуття в Шарль де голль можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Париж можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Париж може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Париж можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Париж можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Париж: