КанкунКиїв
Стоимость от 39 483 грн
Бронювати Київ


Рейс: LH0515
выполняет Lufthansa
Мексика
18:40
Канкун, Мексика
Канкун (CUN)
Німеччина
10:35
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 1 шт
Airbus A340

Рейс: LH1492
выполняет Lufthansa
Німеччина
20:45
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Україна
00:10
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Airbus A320NEO

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Канкун - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Канкун (Мексика, аеропорт Канкун) від авіакомпанії Lufthansa в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 39 483 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Канкун - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Канкун - Київ та зворотній у Канкун.
  • ✔ час вильоту з Канкун і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Бориспіль можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Київ: