Три типу бюджетних авіакомпаній

Тип 1: Ultra low-cost

Представниками першого типу бюджетних авіакомпаній в Європі є Ryanair. WizzAir є перебуває в проміжку між нижчою і середньої групою. В Азії ультра - лоукости - це AirAsia, Cebu Pacific, Tiger. Хоча, безумовно, такий розподіл умовно, бувають і винятки. Авіаперевізники працюють в сегменті ультра low-cost. Менеджмент перевізників максимально можливо мінімізує витрати. В результаті це призводить до величезного числа додаткових опцій, за які доводиться платити: це і перевезення багажу, пріоритетна посадка, харчування на борту, бронювання місця в аварійному ряду і навіть реєстрація.

Літаки мають максимально можливу компоновку, а посадка здійснюється за принципом - хто перший займе кращі місця.

Фактично дешевий квиток можна купити лише за кілька місяців до перельоту і тільки якщо подорожувати без нічого. Авіакомпанії типу ультра лоу -кост літають в основному у віддалені аеропорти, які часто розташовані в 100-150 км від міста, який вони позначають, стикування рейсів не виробляються, тобто авіакомпанія продає переліт з точки А в точку Б тільки прямим рейсом.

Але в результаті максимальна економія дозволяє запропонувати гранично низькі ціни на квитки.

Тип 2: Middle low-cost

Більшість лоу -кост авіаперевізників належать до другої категорії. Яскравими представниками є Germanwings, EasyJet, Vualing. З одного боку, багаж все також залишається платним, як і харчування, компоновка також передбачає максимально можливе число місць. Однак тепер у деяких компаній з'являється офіційна можливість стиковок, рейси виконуються не завжди у другорядні аеропорти, часто це центральні аеропорти, іноді пасажир отримує посадковий талон з вказаним місцем у літаку або в черзі на посадку.

Однак такий підхід призводить до збільшення витрат, і квитки на рейси таких авіакомпаній можна назвати умовно дешевими. Стандартна ціна в одну сторону без обліку провезення багажу може становити 30-70 євро, а по справжньому дешеві квитки за ціною 20-40 євро спливають лише під час розпродажів.

Тип 3: Low Fare Low-cost

Третій тип бюджетних авіакомпаній можна назвати умовно лоу -кост. Іноді дуже складно сказати, чим вони відрізняються від традиційних авіакомпаній крім рівня тарифів. Яскравими представниками є Air Berlin і частково Air Baltic. Авіакомпанії пропонують офіційні стиковки, польоти в центральні аеропорти, продаж квитків через глобальні дистрибуційні системи ( Amadeus, Galileo), зазначені місця в посадочних талонах, безкоштовне перевезення багажу, комфортну відстань для ніг в салоні, наявність харчування і навіть бортової системи розваг.

В результаті тарифи майже завжди виходять на рівні звичайних авіакомпаній. Однак, по-перше, ви можете за адекватну ціну купити квиток в одну сторону, в той час як у звичайних авіакомпаній такий квиток часто дорівнює вартості квитка в обидві сторони.

Крім того, під час проведення акцій можуть з'являтися квитки по 30-50 євро в одну сторону з урахуванням зборів.

***************************************************************

Бюджетні авіакомпанії: Як літати безкоштовно?
Є два підходи до подорожей: заплатити один раз по система "все включено" або заплатити в 2-3 рази менше за необхідні вам опції. Другий варіант істотно дешевше, однак уникнути зайвих хвилювань і головного болю вам допоможе тільки ваша ретельна підготовка перед поїздкою

Три типу бюджетних авіакомпаній
Представниками першого типу бюджетних авіакомпаній в Європі є Ryanair. WizzAir є перебуває в проміжку між нижчою і середньої групою

А чому так дешево? Що дозволяє бюджетним авіакомпаніям знижувати тариф?
Бюджетні авіакомпанії - це дуже прибутковий бізнес. Лідируючі позиції в Європі зайняли EasyJet і Ryanair, а вже потім йшли BritishAirways та інші гіганти