КиївБратіслава
Стоимость от 5 595 грн
Бронювати Братіслава


Рейс: W66275
выполняет Wizz Air
Україна
06:00
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Словаччина
06:50
Братіслава, Словаччина
Штефаника (BTS)

Як знайти і купити дешеві квитки Wizz Air Київ - Братіслава?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Жуляни) від авіакомпанії Wizz Air в місто Братіслава (Словаччина, аеропорт Штефаника) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 595 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Wizz Air разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Словаччина?

Дешевий авіаквиток Київ - Братіслава - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Братіслава, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Братіслава та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Братіслава. Окрім прибуття в Штефаника можуть бути рейси Wizz Air в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Братіслава можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Братіслава може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Wizz Air.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Братіслава можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Wizz Air по напряму в Братіслава можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Братіслава: