КишинівМумбай
Стоимость от 36 094 грн
Бронювати Мумбай


Рейс: TK0272
выполняет Turkish Airlines
Молдова
21:15
Кишинів, Молдова
Кишинів (RMO)
Туреччина
22:55
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 30 K
Boeing 737

Рейс: TK4750
выполняет INDIGO
Туреччина
19:45
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Індія
04:35
Мумбай, Індія
Мумбай (BOM)
Багаж - 30 K
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Turkish Airlines Кишинів - Мумбай?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Кишинів (Молдова, аеропорт Кишинів) від авіакомпанії Turkish Airlines в місто Мумбай (Індія, аеропорт Мумбай) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 36 094 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Turkish Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Індія?

Дешевий авіаквиток Кишинів - Мумбай - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Мумбай, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Кишинів - Мумбай та зворотній у Кишинів.
  • ✔ час вильоту з Кишинів і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Мумбай. Окрім прибуття в Мумбай можуть бути рейси Turkish Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Мумбай можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Мумбай може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Turkish Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Мумбай можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Turkish Airlines по напряму в Мумбай можна знайти по цьому посиланню