ЧикагоКиїв
Стоимость от 18 450 грн
Бронювати Київ


Рейс: TK0006
выполняет Turkish Airlines
Сполучені Штати
21:30
Чикаго, Сполучені Штати
О’Хара (ORD)
Туреччина
16:10
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 2 шт
Boeing 777

Рейс: TK0459
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
18:35
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Україна
20:25
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 2 шт
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки Turkish Airlines Чикаго - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Чикаго (Сполучені Штати, аеропорт О’Хара) від авіакомпанії Turkish Airlines в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 18 450 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Turkish Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Чикаго - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Чикаго - Київ та зворотній у Чикаго.
  • ✔ час вильоту з Чикаго і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Бориспіль можуть бути рейси Turkish Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Turkish Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Turkish Airlines по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Київ: