ПекінВаршава
Стоимость от 36 973 грн
Бронювати Варшава


Рейс: TK0089
выполняет Turkish Airlines
Китай
00:10
Пекін, Китай
Пекін Капітал (PEK)
Туреччина
05:35
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 30 K
Boeing 777

Рейс: TK1265
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
08:00
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Польща
09:30
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Багаж - 30 K
Airbus A321

Як знайти і купити дешеві квитки Turkish Airlines Пекін - Варшава?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Пекін (Китай, аеропорт Пекін Капітал) від авіакомпанії Turkish Airlines в місто Варшава (Польща, аеропорт Шопена) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 36 973 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Turkish Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Польща?

Дешевий авіаквиток Пекін - Варшава - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Варшава, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Пекін - Варшава та зворотній у Пекін.
  • ✔ час вильоту з Пекін і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Варшава. Окрім прибуття в Шопена можуть бути рейси Turkish Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Варшава можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Варшава може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Turkish Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Варшава можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Turkish Airlines по напряму в Варшава можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Варшава: