МоскваКиїв
Стоимость от 5 324 грн
Бронювати Київ


Рейс: SU1840
выполняет Аэрофлот
Росія
13:25
Москва, Росія
Шереметьєво (SVO)
Білорусь
14:55
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Багаж - 1 шт
Superjet 100

Рейс: PS892
выполняет МАУ
Білорусь
17:20
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Україна
18:25
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки Аэрофлот Москва - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Москва (Росія, аеропорт Шереметьєво) від авіакомпанії Аэрофлот в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 324 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Аэрофлот разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Москва - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Москва - Київ та зворотній у Москва.
  • ✔ час вильоту з Москва і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Бориспіль можуть бути рейси Аэрофлот в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Аэрофлот.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Аэрофлот по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Київ: