Хо Ші Мін СітіСтамбул
Стоимость от 59 399 грн
Бронювати Стамбул


Рейс: QR0975
выполняет Qatar
В'єтнам
09:50
Хо Ші Мін Сіті, В'єтнам
Тан Сон Нат (SGN)
Катар
14:00
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 35 K
Boeing 787

Рейс: QR0243
выполняет Qatar
Катар
14:50
Доха, Катар
Доха (DOH)
Туреччина
19:20
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Багаж - 35 K
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Хо Ші Мін Сіті - Стамбул?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Хо Ші Мін Сіті (В'єтнам, аеропорт Тан Сон Нат) від авіакомпанії Qatar в місто Стамбул (Туреччина, аеропорт Сабіха) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 59 399 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Туреччина?

Дешевий авіаквиток Хо Ші Мін Сіті - Стамбул - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Стамбул, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Хо Ші Мін Сіті - Стамбул та зворотній у Хо Ші Мін Сіті.
  • ✔ час вильоту з Хо Ші Мін Сіті і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Стамбул. Окрім прибуття в Сабіха можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Стамбул можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Стамбул може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Стамбул можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Стамбул можна знайти по цьому посиланню