Куала-ЛумпурСтамбул
Стоимость от 19 048 грн
Бронювати Стамбул


Рейс: QR4992
выполняет Malaysia
Малайзія
02:55
Куала-Лумпур, Малайзія
Клія (KUL)
Катар
05:15
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 25 K
Airbus A330

Рейс: QR0239
выполняет Qatar
Катар
07:15
Доха, Катар
Доха (DOH)
Туреччина
11:45
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 25 K
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Куала-Лумпур - Стамбул?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Куала-Лумпур (Малайзія, аеропорт Клія) від авіакомпанії Qatar в місто Стамбул (Туреччина, аеропорт Стамбул) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 19 048 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Туреччина?

Дешевий авіаквиток Куала-Лумпур - Стамбул - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Стамбул, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Куала-Лумпур - Стамбул та зворотній у Куала-Лумпур.
  • ✔ час вильоту з Куала-Лумпур і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Стамбул. Окрім прибуття в Стамбул можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Стамбул можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Стамбул може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Стамбул можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Стамбул можна знайти по цьому посиланню