СтамбулТегеран
Стоимость от 9 281 грн
Бронювати Тегеран


Рейс: QR0240
выполняет Qatar
Туреччина
13:20
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Катар
17:20
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 30 K
Boeing 787

Рейс: QR0498
выполняет Qatar
Катар
18:30
Доха, Катар
Доха (DOH)
Іран
22:15
Тегеран, Іран
Імам Хомейні (IKA)
Багаж - 30 K
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Стамбул - Тегеран?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Стамбул (Туреччина, аеропорт Стамбул) від авіакомпанії Qatar в місто Тегеран (Іран, аеропорт Імам Хомейні) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 9 281 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Іран?

Дешевий авіаквиток Стамбул - Тегеран - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Тегеран, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Стамбул - Тегеран та зворотній у Стамбул.
  • ✔ час вильоту з Стамбул і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Тегеран. Окрім прибуття в Імам Хомейні можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Тегеран можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Тегеран може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Тегеран можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Тегеран можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Тегеран: