КиївЯкарта
Стоимость от 17 839 грн
Бронювати Якарта


Рейс: QR0296
выполняет Qatar
Україна
16:40
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Катар
23:00
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 25 K
Airbus A320

Рейс: QR0954
выполняет Qatar
Катар
02:10
Доха, Катар
Доха (DOH)
Індонезія
14:40
Якарта, Індонезія
Сукарно-Хатта (CGK)
Багаж - 25 K
Boeing 787

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Київ - Якарта?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Qatar в місто Якарта (Індонезія, аеропорт Сукарно-Хатта) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 17 839 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Індонезія?

Дешевий авіаквиток Київ - Якарта - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Якарта, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Якарта та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Якарта. Окрім прибуття в Сукарно-Хатта можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Якарта можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Якарта може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Якарта можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Якарта можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Якарта: