ПукетРига
Стоимость от 53 732 грн
Бронювати Рига


Рейс: QR0841
выполняет Qatar
Таїланд
23:25
Пукет, Таїланд
Пхукет (HKT)
Катар
02:10
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 35 K
Boeing 787

Рейс: QR0259
выполняет Qatar
Катар
08:35
Доха, Катар
Доха (DOH)
Польща
13:30
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Багаж - 35 K
Boeing 787

Рейс: LO0781
выполняет LOT
Польща
15:25
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Латвія
17:45
Рига, Латвія
Рига Інтернешнл (RIX)
Багаж - 35 K
Embraer 175

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Пукет - Рига?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Пукет (Таїланд, аеропорт Пхукет) від авіакомпанії Qatar в місто Рига (Латвія, аеропорт Рига Інтернешнл) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 53 732 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Латвія?

Дешевий авіаквиток Пукет - Рига - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Рига, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Пукет - Рига та зворотній у Пукет.
  • ✔ час вильоту з Пукет і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Рига. Окрім прибуття в Рига Інтернешнл можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Рига можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Рига може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Рига можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Рига можна знайти по цьому посиланню