ПукетСтамбул
Стоимость от 23 368 грн
Бронювати Стамбул


Рейс: QR0843
выполняет Qatar
Таїланд
09:05
Пукет, Таїланд
Пхукет (HKT)
Катар
11:50
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 25 K
Boeing 787

Рейс: QR0243
выполняет Qatar
Катар
14:10
Доха, Катар
Доха (DOH)
Туреччина
18:30
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Багаж - 25 K
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Пукет - Стамбул?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Пукет (Таїланд, аеропорт Пхукет) від авіакомпанії Qatar в місто Стамбул (Туреччина, аеропорт Сабіха) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 23 368 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Туреччина?

Дешевий авіаквиток Пукет - Стамбул - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Стамбул, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Пукет - Стамбул та зворотній у Пукет.
  • ✔ час вильоту з Пукет і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Стамбул. Окрім прибуття в Сабіха можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Стамбул можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Стамбул може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Стамбул можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Стамбул можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Стамбул: