БухарестБангкок
Стоимость от 23 701 грн
Бронювати Бангкок


Рейс: QR0220
выполняет Qatar
Румунія
11:00
Бухарест, Румунія
Отопені (OTP)
Катар
15:30
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 25 K
Airbus A320

Рейс: QR0830
выполняет Qatar
Катар
19:55
Доха, Катар
Доха (DOH)
Таїланд
07:05
Бангкок, Таїланд
Суварнабгумі (BKK)
Багаж - 25 K
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Бухарест - Бангкок?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Бухарест (Румунія, аеропорт Отопені) від авіакомпанії Qatar в місто Бангкок (Таїланд, аеропорт Суварнабгумі) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 23 701 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Таїланд?

Дешевий авіаквиток Бухарест - Бангкок - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Бангкок, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Бухарест - Бангкок та зворотній у Бухарест.
  • ✔ час вильоту з Бухарест і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Бангкок. Окрім прибуття в Суварнабгумі можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Бангкок можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Бангкок може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Бангкок можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Бангкок можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Бангкок: