ВаршаваРим
Стоимость от 4 982 грн
Бронювати Рим


Рейс: PS804
выполняет МАУ
Польща
06:00
Варшава, Польща
Варшава (WAW)
Україна
08:30
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Рейс: PS305
выполняет МАУ
Україна
10:05
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Італія
12:00
Рим, Італія
Фіумічіно (FCO)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки МАУ Варшава - Рим?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Варшава (Польща, аеропорт Варшава) від авіакомпанії МАУ в місто Рим (Італія, аеропорт Фіумічіно) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 982 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Варшава - Рим - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Рим, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Варшава - Рим та зворотній у Варшава.
  • ✔ час вильоту з Варшава і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Рим. Окрім прибуття в Фіумічіно можуть бути рейси МАУ в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Рим можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Рим може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад МАУ.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Рим можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії МАУ по напряму в Рим можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Рим: