ЛьвівЛарнака
Стоимость от 6 183 грн
Бронювати Ларнака


Рейс: PS0034
выполняет МАУ
Україна
07:00
Львів, Україна
Снілов (LWO)
Україна
08:10
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: PS0341
выполняет МАУ
Україна
10:15
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Кіпр
13:10
Ларнака, Кіпр
Ларнака (LCA)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки МАУ Львів - Ларнака?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Львів (Україна, аеропорт Снілов) від авіакомпанії МАУ в місто Ларнака (Кіпр, аеропорт Ларнака) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 6 183 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Кіпр?

Дешевий авіаквиток Львів - Ларнака - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Ларнака, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Львів - Ларнака та зворотній у Львів.
  • ✔ час вильоту з Львів і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Ларнака. Окрім прибуття в Ларнака можуть бути рейси МАУ в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Ларнака можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Ларнака може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад МАУ.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Ларнака можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії МАУ по напряму в Ларнака можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Ларнака: