КиївНью-Йорк
Стоимость от 12 896 грн
Бронювати Нью-Йорк


Рейс: PS0711
выполняет МАУ
Україна
09:10
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Туреччина
12:15
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 2 шт
Embraer 190

Рейс: TK0029
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
19:15
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Сполучені Штати
22:40
Нью-Йорк, Сполучені Штати
Ньюарк (EWR)
Багаж - 2 шт
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки МАУ Київ - Нью-Йорк?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії МАУ в місто Нью-Йорк (Сполучені Штати, аеропорт Ньюарк) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 12 896 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Сполучені Штати?

Дешевий авіаквиток Київ - Нью-Йорк - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Нью-Йорк, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Нью-Йорк та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Нью-Йорк. Окрім прибуття в Ньюарк можуть бути рейси МАУ в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Нью-Йорк можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Нью-Йорк може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад МАУ.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Нью-Йорк можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії МАУ по напряму в Нью-Йорк можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Нью-Йорк: