АмманКиїв
Стоимость от 11 870 грн
Бронювати Київ


Рейс: RJ0165
выполняет Royal Jordanian
Йорданія
09:25
Амман, Йорданія
Амман Куїн Аліа (AMM)
Туреччина
13:05
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Рейс: PS0712
выполняет МАУ
Туреччина
15:05
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Україна
16:05
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Embraer 190

Як знайти і купити дешеві квитки МАУ Амман - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Амман (Йорданія, аеропорт Амман Куїн Аліа) від авіакомпанії МАУ в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 11 870 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Амман - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Амман - Київ та зворотній у Амман.
  • ✔ час вильоту з Амман і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Бориспіль можуть бути рейси МАУ в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад МАУ.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії МАУ по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Київ: