Балі (Денпасар)Доха
Стоимость от 22 408 грн
Бронювати Доха


Рейс: PR0538
выполняет Philippine Airlines
Індонезія
01:00
Балі (Денпасар), Індонезія
Балі (DPS)
Філіппіни
04:55
Маніла, Філіппіни
Ніной Аквіно (MNL)
Багаж - 2 шт
Airbus A321

Рейс: PR0684
выполняет Philippine Airlines
Філіппіни
13:00
Маніла, Філіппіни
Ніной Аквіно (MNL)
Катар
18:20
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 2 шт
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки Philippine Airlines Балі (Денпасар) - Доха?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Балі (Денпасар) (Індонезія, аеропорт Балі) від авіакомпанії Philippine Airlines в місто Доха (Катар, аеропорт Доха) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 22 408 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Philippine Airlines разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Катар?

Дешевий авіаквиток Балі (Денпасар) - Доха - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Доха, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Балі (Денпасар) - Доха та зворотній у Балі (Денпасар).
  • ✔ час вильоту з Балі (Денпасар) і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Доха. Окрім прибуття в Доха можуть бути рейси Philippine Airlines в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Доха можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Доха може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Philippine Airlines.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Доха можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Philippine Airlines по напряму в Доха можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Доха: