ЛьвівДаммам
Стоимость от 9 820 грн
Бронювати Даммам


Рейс: PQ2293
выполняет SkyUP
Україна
10:05
Львів, Україна
Снілов (LWO)
Саудівська Аравія
15:50
Даммам, Саудівська Аравія
Кінг Фахад Інтернешнл (DMM)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки SkyUP Львів - Даммам?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Львів (Україна, аеропорт Снілов) від авіакомпанії SkyUP в місто Даммам (Саудівська Аравія, аеропорт Кінг Фахад Інтернешнл) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 9 820 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії SkyUP разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Саудівська Аравія?

Дешевий авіаквиток Львів - Даммам - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Даммам, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Львів - Даммам та зворотній у Львів.
  • ✔ час вильоту з Львів і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Даммам. Окрім прибуття в Кінг Фахад Інтернешнл можуть бути рейси SkyUP в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Даммам можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Даммам може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад SkyUP.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Даммам можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії SkyUP по напряму в Даммам можна знайти по цьому посиланню