СофіяШарм-Ель-Шейх
Стоимость от 7 221 грн
Бронювати Шарм-Ель-Шейх


Рейс: PC5544
выполняет Pegasus
Болгарія
16:40
Софія, Болгарія
Софія (SOF)
Туреччина
19:15
Анталья, Туреччина
Анталья (AYT)
Багаж - 20 K
Airbus A320

Рейс: PC5088
выполняет Pegasus
Туреччина
23:55
Анталья, Туреччина
Анталья (AYT)
Єгипет
00:55
Шарм-Ель-Шейх, Єгипет
Шарм-Ель-Шейх (SSH)
Багаж - 20 K
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Pegasus Софія - Шарм-Ель-Шейх?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Софія (Болгарія, аеропорт Софія) від авіакомпанії Pegasus в місто Шарм-Ель-Шейх (Єгипет, аеропорт Шарм-Ель-Шейх) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 7 221 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Pegasus разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Єгипет?

Дешевий авіаквиток Софія - Шарм-Ель-Шейх - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Шарм-Ель-Шейх, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Софія - Шарм-Ель-Шейх та зворотній у Софія.
  • ✔ час вильоту з Софія і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Шарм-Ель-Шейх. Окрім прибуття в Шарм-Ель-Шейх можуть бути рейси Pegasus в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Шарм-Ель-Шейх можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Шарм-Ель-Шейх може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Pegasus.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Шарм-Ель-Шейх можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Pegasus по напряму в Шарм-Ель-Шейх можна знайти по цьому посиланню