СтамбулБагдад
Стоимость от 25 013 грн
Бронювати Багдад


Рейс: PC0656
выполняет Pegasus
Туреччина
23:30
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Ірак
02:20
Багдад, Ірак
Аль Мусана (BGW)
Багаж - 20 K
Airbus A321

Як знайти і купити дешеві квитки Pegasus Стамбул - Багдад?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Стамбул (Туреччина, аеропорт Сабіха) від авіакомпанії Pegasus в місто Багдад (Ірак, аеропорт Аль Мусана) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 25 013 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Pegasus разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Ірак?

Дешевий авіаквиток Стамбул - Багдад - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Багдад, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Стамбул - Багдад та зворотній у Стамбул.
  • ✔ час вильоту з Стамбул і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Багдад. Окрім прибуття в Аль Мусана можуть бути рейси Pegasus в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Багдад можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Багдад може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Pegasus.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Багдад можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Pegasus по напряму в Багдад можна знайти по цьому посиланню