Тель-Авів ЯфоБургас
Стоимость от 14 082 грн
Бронювати Бургас


Рейс: QS1287
выполняет Smartwings
Ізраїль
05:35
Тель-Авів Яфо, Ізраїль
Тель Авів (TLV)
Чеська республіка
08:40
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Багаж - 0 шт
Boeing 737-900

Рейс: QS1180
выполняет Smartwings
Чеська республіка
06:00
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Болгарія
09:05
Бургас, Болгарія
Бургас (BOJ)
Багаж - 0 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки CSA Тель-Авів Яфо - Бургас?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Тель-Авів Яфо (Ізраїль, аеропорт Тель Авів) від авіакомпанії CSA в місто Бургас (Болгарія, аеропорт Бургас) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 14 082 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії CSA разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Болгарія?

Дешевий авіаквиток Тель-Авів Яфо - Бургас - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Бургас, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Тель-Авів Яфо - Бургас та зворотній у Тель-Авів Яфо.
  • ✔ час вильоту з Тель-Авів Яфо і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Бургас. Окрім прибуття в Бургас можуть бути рейси CSA в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Бургас можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Бургас може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад CSA.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Бургас можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії CSA по напряму в Бургас можна знайти по цьому посиланню