ПрагаГеракліонПрага
Стоимость от 12 004 грн
Бронювати Геракліон


Рейс: QS1102
выполняет Smartwings
Чеська республіка
04:55
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Греція
08:45
Геракліон, Греція
Кріт Геракліон (HER)
Багаж - 1 шт
Boeing 737-900

Рейс: QS1103
выполняет Smartwings
Греція
09:30
Геракліон, Греція
Кріт Геракліон (HER)
Чеська республіка
11:25
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Багаж - 1 шт
Boeing 737-900

Як знайти і купити квитки CSA Прага - Геракліон?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Прага (Чеська республіка, аеропорт Прага) від авіакомпанії CSA в місто Геракліон (Греція, аеропорт Кріт Геракліон) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 12 004 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії CSA разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Прага - Геракліон від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Греція. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Прага - Геракліон від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Геракліон - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Геракліон недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Геракліон (HER) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Прага в Геракліон від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Прага - Геракліон, оператором якого є компанія CSA, можна забронювати за вартістю 12 004 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Прага (Чеська республіка) і прибуває до аеропорту Кріт Геракліон (Греція).