ПрагаКатанія
Стоимость от 8 211 грн
Бронювати Катанія


Рейс: QS1016
выполняет Smartwings
Чеська республіка
12:40
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Італія
14:55
Катанія, Італія
Катанія Фонтанаросса (CTA)
Багаж - 1 шт
Boeing 737 MAX

Як знайти і купити дешеві квитки CSA Прага - Катанія?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Прага (Чеська республіка, аеропорт Прага) від авіакомпанії CSA в місто Катанія (Італія, аеропорт Катанія Фонтанаросса) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 211 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії CSA разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Прага - Катанія - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Катанія, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Прага - Катанія та зворотній у Прага.
  • ✔ час вильоту з Прага і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Катанія. Окрім прибуття в Катанія Фонтанаросса можуть бути рейси CSA в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Катанія можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Катанія може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад CSA.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Катанія можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії CSA по напряму в Катанія можна знайти по цьому посиланню