КатовіцеКорфуКатовіце
Стоимость от 5 948 грн
Бронювати Корфу


Рейс: QS7746
выполняет Smartwings
Польща
03:40
Катовіце, Польща
Катовіце Пижовице (KTW)
Греція
06:55
Корфу, Греція
Корфу (CFU)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: QS7747
выполняет Smartwings
Греція
07:45
Корфу, Греція
Корфу (CFU)
Польща
09:00
Катовіце, Польща
Катовіце Пижовице (KTW)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Як знайти і купити квитки CSA Катовіце - Корфу?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Катовіце (Польща, аеропорт Катовіце Пижовице) від авіакомпанії CSA в місто Корфу (Греція, аеропорт Корфу) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 948 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії CSA разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Катовіце - Корфу від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Греція. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Катовіце - Корфу від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Корфу - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Корфу недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Корфу (CFU) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Катовіце в Корфу від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Катовіце - Корфу, оператором якого є компанія CSA, можна забронювати за вартістю 5 948 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Катовіце Пижовице (Польща) і прибуває до аеропорту Корфу (Греція).