ЦюріхТоронтоЦюріх
Стоимость от 23 770 грн
Бронювати Торонто


Рейс: LX0080
выполняет Swiss
Швейцарія
09:55
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Канада
13:00
Торонто, Канада
Пірсон (YYZ)
Багаж - 0 шт
Airbus A330

Рейс: AC0880
выполняет Air Canada
Канада
20:10
Торонто, Канада
Пірсон (YYZ)
Швейцарія
10:20
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 0 шт
Boeing 777

Як знайти і купити квитки Swiss Цюріх - Торонто?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Цюріх (Швейцарія, аеропорт Цюріх) від авіакомпанії Swiss в місто Торонто (Канада, аеропорт Пірсон) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 23 770 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Цюріх - Торонто від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Канада. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Цюріх - Торонто від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Торонто - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Торонто недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Торонто (YTO) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Цюріх в Торонто від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Цюріх - Торонто, оператором якого є компанія Swiss, можна забронювати за вартістю 23 770 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Цюріх (Швейцарія) і прибуває до аеропорту Пірсон (Канада).

Other carriers to Торонто: