ВаршаваПалермо
Стоимость от 32 168 грн
Бронювати Палермо


Рейс: LX4501
выполняет LOT
Польща
07:40
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Швейцарія
09:45
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 2 шт
Embraer 195

Рейс: LX1742
выполняет Helvetic
Швейцарія
12:00
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Італія
13:50
Палермо, Італія
Палермо (PMO)
Багаж - 2 шт
295

Як знайти і купити дешеві квитки Swiss Варшава - Палермо?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Варшава (Польща, аеропорт Шопена) від авіакомпанії Swiss в місто Палермо (Італія, аеропорт Палермо) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 32 168 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Варшава - Палермо - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Палермо, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Варшава - Палермо та зворотній у Варшава.
  • ✔ час вильоту з Варшава і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Палермо. Окрім прибуття в Палермо можуть бути рейси Swiss в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Палермо можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Палермо може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Swiss.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Палермо можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Swiss по напряму в Палермо можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Палермо: