ТалліннПрага
Стоимость от 8 196 грн
Бронювати Прага


Рейс: LX1317
выполняет AirBaltic
Естонія
09:40
Таллінн, Естонія
Таллінн (TLL)
Швейцарія
11:35
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 1 шт
Airbus A220

Рейс: LX1484
выполняет Swiss
Швейцарія
07:25
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Чеська республіка
08:40
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Багаж - 1 шт
Airbus A220

Як знайти і купити дешеві квитки Swiss Таллінн - Прага?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Таллінн (Естонія, аеропорт Таллінн) від авіакомпанії Swiss в місто Прага (Чеська республіка, аеропорт Прага) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 196 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Чеська республіка?

Дешевий авіаквиток Таллінн - Прага - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Прага, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Таллінн - Прага та зворотній у Таллінн.
  • ✔ час вильоту з Таллінн і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Прага. Окрім прибуття в Прага можуть бути рейси Swiss в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Прага можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Прага може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Swiss.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Прага можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Swiss по напряму в Прага можна знайти по цьому посиланню