ПрагаМиконосПрага
Стоимость от 23 204 грн
Бронювати Миконос


Рейс: LX1487
выполняет Helvetic
Чеська республіка
14:55
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Швейцарія
16:15
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 1 шт
290

Рейс: LX8354
выполняет Edelweiss
Швейцарія
06:35
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Греція
10:20
Миконос, Греція
Миконос (JMK)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Рейс: A30375
выполняет Olympic
Греція
18:30
Миконос, Греція
Миконос (JMK)
Греція
19:10
Афіни, Греція
Афіни Інтернешнл (ATH)
Багаж - 0 шт
ATR 72

Рейс: A30866
выполняет Aegean
Греція
14:25
Афіни, Греція
Афіни Інтернешнл (ATH)
Чеська республіка
16:05
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Багаж - 0 шт
Airbus A320

Як знайти і купити квитки Swiss Прага - Миконос?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Прага (Чеська республіка, аеропорт Прага) від авіакомпанії Swiss в місто Миконос (Греція, аеропорт Миконос) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 23 204 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Прага - Миконос від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Греція. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Прага - Миконос від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Миконос - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Миконос недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Миконос (JMK) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Прага в Миконос від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Прага - Миконос, оператором якого є компанія Swiss, можна забронювати за вартістю 23 204 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Прага (Чеська республіка) і прибуває до аеропорту Миконос (Греція).