МальтаВільнюс
Стоимость от 10 783 грн
Бронювати Вільнюс


Рейс: LX1791
выполняет Swiss
Мальта
12:55
Мальта, Мальта
Лука Мальта Інтернешнл (MLA)
Швейцарія
15:15
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 0 шт
Airbus A220

Рейс: LX1340
выполняет AirBaltic
Швейцарія
10:15
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Литва
13:45
Вільнюс, Литва
Вільнюс (VNO)
Багаж - 0 шт
Airbus A220

Як знайти і купити дешеві квитки Swiss Мальта - Вільнюс?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Мальта (Мальта, аеропорт Лука Мальта Інтернешнл) від авіакомпанії Swiss в місто Вільнюс (Литва, аеропорт Вільнюс) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 10 783 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Литва?

Дешевий авіаквиток Мальта - Вільнюс - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Вільнюс, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Мальта - Вільнюс та зворотній у Мальта.
  • ✔ час вильоту з Мальта і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Вільнюс. Окрім прибуття в Вільнюс можуть бути рейси Swiss в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Вільнюс можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Вільнюс може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Swiss.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Вільнюс можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Swiss по напряму в Вільнюс можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Вільнюс: