ГеракліонПунта-Кана
Стоимость от 45 621 грн
Бронювати Пунта-Кана


Рейс: LX8349
выполняет Edelweiss
Греція
11:00
Геракліон, Греція
Кріт Геракліон (HER)
Швейцарія
13:00
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Рейс: LX8034
выполняет Edelweiss
Швейцарія
13:40
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Домініканська республіка
17:45
Пунта-Кана, Домініканська республіка
Пунта-Кана (PUJ)
Багаж - 1 шт
Airbus A340

Як знайти і купити дешеві квитки Swiss Геракліон - Пунта-Кана?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Геракліон (Греція, аеропорт Кріт Геракліон) від авіакомпанії Swiss в місто Пунта-Кана (Домініканська республіка, аеропорт Пунта-Кана) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 45 621 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Домініканська республіка?

Дешевий авіаквиток Геракліон - Пунта-Кана - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Пунта-Кана, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Геракліон - Пунта-Кана та зворотній у Геракліон.
  • ✔ час вильоту з Геракліон і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Пунта-Кана. Окрім прибуття в Пунта-Кана можуть бути рейси Swiss в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Пунта-Кана можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Пунта-Кана може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Swiss.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Пунта-Кана можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Swiss по напряму в Пунта-Кана можна знайти по цьому посиланню