ЕдінбургГданськ
Стоимость от 19 250 грн
Бронювати Гданськ


Рейс: LX8311
выполняет Swiss
Великобританія
19:00
Едінбург, Великобританія
Едінбург (EDI)
Швейцарія
22:15
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 1 шт
Airbus A320NEO

Рейс: LX1380
выполняет Swiss
Швейцарія
07:05
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Польща
08:55
Гданськ, Польща
Гданьск Валенса (GDN)
Багаж - 1 шт
221

Як знайти і купити дешеві квитки Swiss Едінбург - Гданськ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Едінбург (Великобританія, аеропорт Едінбург) від авіакомпанії Swiss в місто Гданськ (Польща, аеропорт Гданьск Валенса) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 19 250 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Польща?

Дешевий авіаквиток Едінбург - Гданськ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Гданськ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Едінбург - Гданськ та зворотній у Едінбург.
  • ✔ час вильоту з Едінбург і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Гданськ. Окрім прибуття в Гданьск Валенса можуть бути рейси Swiss в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Гданськ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Гданськ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Swiss.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Гданськ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Swiss по напряму в Гданськ можна знайти по цьому посиланню

Other carriers to Гданськ: