БухарестТоронтоБухарест
Стоимость от 28 673 грн
Бронювати Торонто


Рейс: LX1887
выполняет Swiss
Румунія
07:00
Бухарест, Румунія
Отопені (OTP)
Швейцарія
08:20
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 0 шт
Airbus A220

Рейс: LX4640
выполняет Air Canada
Швейцарія
13:25
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Канада
16:40
Торонто, Канада
Пірсон (YYZ)
Багаж - 0 шт
Boeing 777

Рейс: LH0471
выполняет Lufthansa
Канада
18:20
Торонто, Канада
Пірсон (YYZ)
Німеччина
07:55
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 0 шт
Boeing 747

Рейс: LH1418
выполняет Lufthansa
Німеччина
09:30
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Румунія
12:50
Бухарест, Румунія
Отопені (OTP)
Багаж - 0 шт
Airbus A320NEO

Як знайти і купити квитки Swiss Бухарест - Торонто?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Бухарест (Румунія, аеропорт Отопені) від авіакомпанії Swiss в місто Торонто (Канада, аеропорт Пірсон) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 28 673 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Бухарест - Торонто від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Канада. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Бухарест - Торонто від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Торонто - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Торонто недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Торонто (YTO) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Бухарест в Торонто від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Бухарест - Торонто, оператором якого є компанія Swiss, можна забронювати за вартістю 28 673 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Отопені (Румунія) і прибуває до аеропорту Пірсон (Канада).

Other carriers to Торонто: