АнтальяЧикаго
Стоимость от 38 780 грн
Бронювати Чикаго


Рейс: LX4273
выполняет SunExpress
Туреччина
06:10
Анталья, Туреччина
Анталья (AYT)
Швейцарія
08:50
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 2 шт
Boeing 737 MAX

Рейс: LX0008
выполняет Swiss
Швейцарія
13:20
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Сполучені Штати
16:05
Чикаго, Сполучені Штати
О’Хара (ORD)
Багаж - 2 шт
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Swiss Анталья - Чикаго?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Анталья (Туреччина, аеропорт Анталья) від авіакомпанії Swiss в місто Чикаго (Сполучені Штати, аеропорт О’Хара) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 38 780 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Swiss разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Сполучені Штати?

Дешевий авіаквиток Анталья - Чикаго - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Чикаго, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Анталья - Чикаго та зворотній у Анталья.
  • ✔ час вильоту з Анталья і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Чикаго. Окрім прибуття в О’Хара можуть бути рейси Swiss в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Чикаго можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Чикаго може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Swiss.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Чикаго можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Swiss по напряму в Чикаго можна знайти по цьому посиланню